ab
HAKKIMIZDA

Kurulduğu tarihten itibaren tüketicinin memnuniyetini kendisine ilke edinen Turkobaba 10 yıllık sabırlı ve zahmetli bir çabanın sonucunda gıda sektöründe önde olmanın gururuyla hizmetine aralıksız devam etmektedir. Kaliteden asla ödün vermeden hep en ileri teknolojileri kullanarak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip onları ülkemiz şartlarına uygun hale getirerek ürünlerimizi siz tüketicilerimize sunmaktan mutluyuz.

Turkobaba, rekabetin bu kadar yoğun, tüketici davranışlarının değişken olmadığı zamanlarda bile, başarılı olmanın yenilik yapmaktan geçtiğini biliyordu. Türkiye'de gıda sektöründe deneyimli yabancı uzmanların da katkısıyla araştırma ve geliştirme aktivitelerini başlatan ilk firmalar arasında oluşu bunun en büyük göstergesidir.

Ürünlerimiz her zaman ulaşılabilir olmalı, süprizlerle dolu bir marka olmayı her an sürdürmeliyiz. İsmimiz toplumun hafızasında lezzet, sağlık  ve beslenme kavramıyla özdeşmeli.

Geniş ürün yelpazemiz ve ileriye dönük yönetim anlayışımız, sürekli arz eden potansiyelimiz ve kurumsal yapımızla, bundan sonrada en iyi ve en kaliteli ürünlerle yanınızda olacağız.

Bugünkü başarımızı şu bir kaç kelimeyle özetleyebiliriz;

'Çok Çalışmak, mütevazi olmak, tüketiciye saygı duymak ve zamana ayak uydurmak.'

EĞER İNSANLARA SÜREKLİ YAŞAM ENERJİSİ VEREN BİR MARKA OLABİLİRSEK

İŞTE O ZAMAN KENDİMİZİ BAŞARILI SAYABİLİRİZ.

TURKO BABA